#112299
Paulina Kasperczyk
Uczestniczka

Cześć, miło mi do was dołączyć

1. Imię i nazwisko: Paulina Kasperczyk

2. Adres strony WWW: https://paulinakasperczyk.pl/

3. Kilka słów o sobie i o Twojej działalności: Jestem początkującą wirtualną asystentką, dopiero zaczynam przygodę z onlinem, ale już jestem w takim miejscu, że raczej nie zmienię kierunku i nie wrócę na etat, za bardzo cenię sobie wolność.

4. Jak w skali szkolnej oceniasz mój kurs? (1-6):
Ocenę zostawię na koniec bo jestem w trakcie kursu, ale narazie dobrze się zapowiada.

5. Jaki był Twój problem, zanim trafiłaś na mój kurs?: Budowanie strony internetowej od podstaw dla osoby, która nigdy nie miała styczności z językiem programowania jest ogromnym wyzwaniem, bo zawsze w trakcie napotkamy na jakieś przeszkody, kolejny problem to kwestie prawne typu: rodo, polityka prywatności, skąd legalnie pobrac zdjęcia i fonty. Dlatego w takich kursach online niezbędne jest forum lub inna forma wsparcia osób doświadczonnych. Tak jak tutaj.

6. Jak wyglądały Twoje wcześniejsze próby rozwiązania tego problemu? Czy je podejmowałaś?:
Do strony podchodziłam jak pies do jeża, kilkukrotnie zaczynałam i rezygnowałam, aż w końcu postanowiłam że już nie odpuszczę.

7. Co konkretnie (z kursu) sprawiło, że wykonanie strony/sklepu WWW lub jej dopracowanie poszło Ci sprawniej i skuteczniej?:
Bardzo przystępny sposób tłumaczenia.

8. Dlaczego akurat ja? Co Cię do mnie przekonało?:
Nie potrafię tego wyjaśnić, ale jest jakiś rodzaj magnetyzmu w tym co robisz.

9. Napisz słowa wsparcia dla innych osób, które dopiero zaczynają tworzyć stronę WWW:
Na początku jest trudno, jeśli nigdy nie miałaś z tym doczynienia, możesz przeżyc chwile frustracji i załamania, ale na końcu tunelu jest światło, gwarantuję, zagryź zęby i ruszaj, nie zatrzymuj się!