#103724
Dorota Tyszkiewicz
Uczestniczka

Cześć!
Nazywam się Dorota Tyszkiewicz i jestem adwokatem. Wyklikałam dawno temu prostą stronę http://www.dorotatyszkiewicz.pl z pomocą Oli i jej kursów, teraz pracuję nad sklepem na tej stronie i przy okazji wracam do kursu, żeby troszkę o tę moją stronę zadbać. Zrobione lepsze od idealnego, dlatego strona stoi, ale skoro już coś jest, to mogę troszkę dopieścić.

Zamierzam również wyklikać nową stronę http://www.poradaprawna24.pl ze sklepem i udzielać tam szybkich i niedrogich porad prawnych typu pytanie-odpowiedź lub analiza umowy. Nad tą stroną będę teraz pracować.

To tyle. No może jeszcze, że uwielbiam owczarki niemieckie i mam swoich całą 5-tkę i dlatego w tym roku uruchomiłam domowy i kameralny hotel dla psów http://www.Psitulaniec.pl – realizuję swoje pasje, psy cudownie oddają miłość i pomagają w odreagowaniu 🙂 choć to nie biznes online – ale daje mi ogromnego powera 🙂 być może i tu włączę trochę biznesu on line, bo uwielbiam rękodzieło i dla moich czartów szyję szarpaki z prawdziwego futra owczego – więc może i tu powstanie sklep? i może jakiś ebook o tym, że każdy, kto kocha zwierzaki, może taki hotelik prowadzić i jak to zrobić?
Dziękuję, że mam możliwość uczestniczenia w Akademii i w tej grupie 🙂