Już wkrótce! Książka Chcę WWWięcej!

LISTA OCZEKUJĄCYCH

Wpisz swój email, by być na bieżąco i zgarnąć książkę w supercenie!

Ola Gościniak

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, przedsiębiorczyni od 11 lat, autorka książek, kursów online, mentorka, wykładowczyni akademicka. Prelegentka i mówczyni na wielu branżowych wydarzeniach, m.in. I <3 Marketing czy Blog Conference Poznań. 

Absolwentka Informatyki na Politechnice Poznańskiej, Grafiki Projektowej w Collegium Da Vinci oraz Coachingu Biznesowego na WSKZ. 

Pomagam kobietom z całej Polski w realizacji ich interaktywnych marzeń i osiągnięciu niezależności finansowej na własnych zasadach. Przeszkoliłam już ponad 50 000 Polek. Pokazuję im, jak stworzyć stronę WWW od podstaw, jak założyć sklep internetowy czy rozpocząć biznes online. Z sukcesem tworzę zaangażowaną społeczność Jesteśmy Interaktywne. Swoją pierwszą stronę internetową stworzyłam jeszcze w podstawówce 20 lat temu. Od tamtej pory stworzyłam ich ponad 500.

Znalazłam się w TOP20 wpływowych blogerów 2018, 2019, 2020 i TOP30 2017 w rankingu JasonHunt. Jestem laureatką w XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku w kategorii Przeciwdziałanie Wykluczeniu Cyfrowemu.

© 2023 Strona WWW stworzona z pasją przez Olę Gościniak.