Speaker

Magda Werewka

magdawerewka.pl

Jestem specjalistką ds. social mediów oraz doświadczonym marketingowcem. Jestem również asystentką zmiany, towarzyszącą dojrzałym kobietom w procesie dokonywania świadomych zmian w swoim życiu. 

Przez kilka lat prowadziłam z sukcesem biznesowym profile instagramowe moich Klientów. Zarówno konta Klientów, jak i mój profil rozwijam w oparciu o profesjonalne szkolenia branżowe oraz swoje praktyczne i eksperckie doświadczenie.

Pracuję z pasją, z zaangażowaniem dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem zawodowym oraz życiowym, bo marki produktowe oraz osobiste czerpią z naszych wartości i talentów oraz postawy życiowej.

Stworzyłam indywidualne oraz grupowe szkolenie z Instagrama dla każdego, kto chce rozwijać swój profil, a nawet dopiero zacząć działać na Instagramie  i tworzyć prosperujący biznes w social mediach. Ale Instagram to tylko cześć tego co oferuje na szkoleniach i warsztatach. 

Od dwóch lat interesuje się zagadnieniami z zakresu rozwoju osobistego. Uczestniczę w konferencjach, wykładach oraz indywidualnych szkoleniach, które przybliżają mnie do lepszego, bogatszego i szczęśliwszego życia. Moim celem jest przekazywanie tej wiedzy i wspierania innych kobiet w zrozumieniu, że mają na to ogromny wpływ i same mogą dokonać takich zmian w życiu.

Dlatego podczas moich szkoleń w dużej mierze skupiam się na rozwoju osobistym i budowaniu poczucia własnej wartości, na poszukiwaniu pomysłów biznesowych, pomysłów na siebie i życie. A Instagram to tylko narzędzie do realizacji tych zagadnień.

Pokazuje, że nawet w dojrzałym wieku można świetnie korzystać z nowych technologii, by budować społeczność wokół marki osobistej i świetnie zarabiać.

Jestem twórcą autorskiego szkolenia Hasztag Kobieta oraz codziennego poranka live “Kawa z Werewką”

Moją misją jest wspieranie kobiet we wprowadzaniu zmian w życiu, odkrywaniu swoich talentów i osiąganiu wyznaczonych celów. 

To co mnie wyróżnia, to fakt, że sama rozpoczęłam moją zmianę w życiu grubo po 50tce, ale przede wszystkim to, że nie zostawiam moich kursantek z wiedzą na swój temat, z wykonanymi ćwiczeniami i wnioskami, o których często zapominają, ale od razu uruchamiam w nich chęć do działania poprzez media społecznościowe. Pokazuje możliwości wykorzystania wiedzy na swój temat i sposoby realizacji nowo odkrytych talentów i umiejętności.

Zapraszam do świata Hasztag Kobieta ♥️

AllSessions

13.06 Content Marketing
2023-06-13
11:15

Jak się odważyć zaistnieć w świecie Social mediów niezależnie od wieku - WYWIAD

13 June
Time:  11:15 - 11:45
Location: