Bezpłatne wyzwanie
„Ogarnij SEO w lipcu”!

Otrzymaj dostęp do webinaru, live’ów, artykułów oraz screencastów i pozyskaj w lipcu nowych odbiorców z wyszukiwarek!

Dlaczego warto?

W ramach wyzwania otrzymasz mnóstwo praktycznej wiedzy z SEO.
Dzięki niej pozyskasz nowych czytelników, klientów – odbiorców!

Webinar 26.07 godz. 20.30

Dostaniesz zaproszenie na webinar (26 lipca o 20.30) z trików na pozyskiwanie linków zewnętrznych do swojej strony internetowej!

Live'y

Przeprowadzę 4 live’y o tematyce związanej z SEO.  Możesz zadawać swoje pytania na żywo i od razu otrzymać odpowiedź!

Darmowe materiały

Dowiesz się więcej o SEO z darmowych artykułów oraz screencastów, które będą się pojawiać na moim blogu.

Co o mnie mówią?

Dzięki prelekcji Oli podczas BCPoznań i jej świetnym webinarom z SEOwego ignoranta stałem się blogerem, który potrafi sprawnie zarządzać tworzoną przez siebie treścią w kwestii optymalizacji pod wyszukiwarki. Zdobyta wiedza pozwoliła mi wprowadzić drobne poprawki do mojego najpopularniejszego wpisu, który miał bardzo dobre pozycjonowanie. Dzięki nim nie tylko generuje on kilkaset dodatkowych odsłon dziennie, ale również udało się wypchnąć go na pierwsze miejsce przy wpisaniu większości fraz związanych z męskim ubiorem dla weselnego gościa. Serdecznie polecam!- Dawid Tymiński z secondhanddandy.pl
Ola posiada dużą wiedzę dotyczącą tworzenia stron i chętnie się nią dzieli. Na indywidualnych konsultacjach pomogła mi zarówno z dopasowaniem szablonu, jak i dała cenne wskazówki dotyczące prowadzenia strony. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych!- Krystyna Weber
Współpraca z Olą, to przyjemność. Za uśmiechniętymi oczami, kryją się pomysły, rozwiązania, a przede wszystkim fachowa wiedza wynikająca z praktycznego doświadczenia oraz znajomość branży, która przekłada się na świetne wyczucie trendów. Dla mnie kwestie techniczne, to przerażająca czarna magia. Dzięki profesjonalnemu wsparciu Oli oraz zrozumieniu moich potrzeb, nareszcie mam blog! A dzięki stałemu kontaktowi, w którym pozostajemy mam pewność, że zawsze mogę liczyć na pomoc. Ola to zawodowiec! Polecam zdecydowanie i serdecznie. - Marta Kobiela lifetaste.pl

Najczęściej zadawane pytania

Czy to wyzwanie jest płatne?

Wyzwanie jest darmowe dla wszystkich zapisanych osób. Dołącz i ciesz się z materiałów przygotowanych specjalnie dla Ciebie.

Czy mogę dołączyć do wyzwania w trakcie jego trwania?

Tak, do wyzwania możesz zapisać się do 31 lipca i otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów publikowanych w trakcie całego wydarzenia.

Dla kogo jest to wyzwanie?

Wyzwanie to jest skierowane do blogerów oraz właścicieli stron internetowych. Strona może się opierać o dowolną technologię, nie musi być to WordPress.

Poznajmy się lepiej!

Nazywam się Ola Gościniak, jestem Interaktywna i marzę, aby każdy mógł to powiedzieć o sobie.

Pomogę Ci zwiększyć ruch na Twojej stronie internetowej z Google’a! W razie pytań dotyczących wyzwania odezwij się do mnie – chętnie Ci odpowiem.