Treści

Promocyjne

Jak stworzyć swój pierwszy produkt cyfrowy?

Czytasz historie innych twórców, jak udało im się zarobić na pierwszych produktach i usługach, jednak dalej nie masz takich rezultatów, jak oni?

Choć to wszystko brzmi bardzo motywująco, to gubisz się, za co zabrać się na początku? Pomysły, grupa docelowa, platforma sprzedażowa, co sprzedawać i jak, kiedy to sprzedawać, jaką cenę ustalić, jak to promować… Tego jest TAK dużo, że naprawdę można poczuć się przytłoczonym.🤯

A co jeśli Ci powiem, że wystarczą trzy dni, by przejść od nieśmiałej wizji w Twojej głowie do konkretnego planu i zyskać wiedzę, która pomoże Ci pokonać te etapy? Tak, to jest możliwe! Wszystkiego możesz się nauczyć już 27-29 września podczas Konferencji Pierwszy Produkt Online organizowanej przez Olę Gościniak tworzącej markę Jestem Interaktywna.

To 3 dni pełne wiedzy, która pozwoli Ci:

🔷 zaplanować swój produkt online,
🔷 stworzyć go,
🔷 a potem skutecznie wypromować.

Ponad 35 prelegentów, którzy podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą.

Ta konferencja to będzie PETARDA. Zarówno dla tych, którzy są absolutnie początkujący, jak i osób, które już działają od pewnego czasu i chcą osiągać jeszcze lepsze efekty w biznesie online.

A to nie wszystko, mam coś specjalnego dla Ciebie. Z moim kodem X masz dodatkową zniżkę na bilety.

Złap swój bilet i zacznij realizować swoje marzenie o zarabianiu w sieci i stwórz swój pierwszy produkt online. Kliknij tutaj i dołącz: www.olag.pl/konfa

Nie mam czasu na biznes online… przy mojej pracy, dzieciach, obowiązkach, no nie wcisnę tego. Masz podobnie? Pracujesz stanowczo za długo, piątek, świątek. Zlecenie za zleceniem, klient za klientem. I tak w kółko! Własny blog, e-booki, kursy online? A idź Pan w Pyry! Nie mam czasu!

A może jednak? Już 27-29 września podczas Konferencji Pierwszy Produkt Online organizowanej przez Olę Gościniak (Jestem Interaktywna), nauczysz się jak znaleźć czas, stworzyć i wypromować swój pierwszy produkt online. Przez 3 dni przejdziesz przez tematy Pomysłu, Produkcji i Promocji własnego produktu cyfrowego. Jeśli także jesteś w miejscu, w którym uważasz, że nie masz czasu na produkty online to zastanów się dobrze, czy czasem rozwiązaniem na Twój brak czasu nie jest biznes online. 

Bilety jeszcze są dostępne tutaj: www.olag.pl/konfa – a 15 września rośnie ich cena. Także nie przegap!

Z moim kodem „…” otrzymujesz zniżkę na bilety.

To może być ten moment, który sprawi, że będziesz mieć więcej czasu na to, co jest dla Ciebie ważne!

Do zobaczenia!

Nie masz pomysłu na swój produkt online?
Marzysz o swoim produkcie online, ale nie masz pomysłu co możesz sprzedawać? A może masz już pomysł, ale nie wiesz co zrobić dalej?

To prawda, że własne produkty online dają sporą elastyczność i niezależność finansową. Dzięki działaniom online to praca dostosowuje się do Ciebie, a nie Ty do pracy. Ty decydujesz co i kiedy sprzedajesz. No dobra, ale jak zacząć? Jaki produkt będzie wartościowy, jak go przygotować i zacząć sprzedawać?

Jest jedno miejsce, gdzie możesz zainspirować się, uporządkować całą potrzebną wiedzę, poznać osoby, które mają takie same plany jak Ty (takie wspólne wsparcie jest na wagę złota). To:

Konferencja Pierwszy Produkt Online (27.09-29.09) organizowana przez Olę Gościniak z Jestem Interaktywna. Ola przeszkoliła już ponad 50 000 Polek i zna się na rzeczy!

To całe 3 dni, w których skupisz się na najważniejszych etapach powstawania Twojego produktu.

🔹 Dzień 1 to Twój pomysł. Stworzysz koncepcję produktu, by spełniał on swoją funkcję i faktycznie przydał się odbiorcom. Opracujesz plan działania, by ruszyć z miejsca.

🔹 Dzień 2 to produkcja. Poznasz niezbędne narzędzia i sposoby na stworzenie swojego pierwszego produktu online. Także w wersji bardzo niskobudżetowej.

🔹 Dzień 3 to promocja. Dowiesz się o najlepszych i najskuteczniejszych sposobach na promocję. Zacznij je wdrażać a szybko zauważysz efekty.

Ponad 30 prelegentów, którzy podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą.

Dołącz już teraz, bo cena biletów będzie niższa tylko do 15 września, a bilety premium sprzedają się jak świeże bułeczki. Dodatkowo z moim kodem (…) masz je jeszcze taniej! Kliknij tu: www.olag.pl/konfa

Do zobaczenia na konferencji!

Ile razy widziałaś te wszystkie opisy przedsiębiorców na wiecznych wakacjach, pracujących tak sporadycznie, że zapominają nawet, gdzie mają swoje laptopy, którzy praktycznie bezwysiłkowo osiągają zawrotne wyniki finansowe?

Praca zdalna jest super, ale…

Za każdym nowym projektem kryje się masa ciężkiej pracy, o której wiele osób zapomina, bo skupia się tylko na efektach i tym, jak twórca się nimi pochwali.

To wszystko wymaga ZAANGAŻOWANIA i CZASU. I nawet w przypadku pracy zdalnej wieczne wakacje nie wchodzą w grę 🙂

Co nie zmienia faktu, że ten rodzaj zarabiania daje ogrom satysfakcji, wolności organizowania swojego czasu i życia po swojemu i możliwości skalowania swoich dochodów.

Cóż, ja zdecydowanie wolę mniej cukru, a więcej tego, jak jest naprawdę. Dlatego zamiast obietnic o milionach, przejdziemy po prostu do SAMYCH KONKRETÓW, które poznasz na…

Konferencji o Pierwszym Produkcie Online organizowanej przez dobrze znaną Olę Gościniak z Jestem Interaktywna (27.09-29.09)

Zdobędziesz:

🔷 niezbędną wiedzę o pomysłach, produkcji i promocji produktów (wow 4x słowo na P),
🔷 konkretne porady do zastosowania,
🔷 inspirację i motywację,
🔷 możliwości poznania osób, które mają takie same plany jak Ty (takie wspólne wsparcie jest na wagę złota),

Dołącz już teraz, bo bilety premium sprzedają się jak świeże bułeczki. Dodatkowo z moim kodem (…) masz je jeszcze taniej. Kliknij tu: www.olag.pl/konfa 

Psst.. Będę też na tej konferencji, będzie mi mega miło jak będziesz tam ze mną 🙂
Do zobaczenia na konferencji!

Jesteś mamą i jednocześnie chcesz się rozwijać zawodowo? Dzięki prowadzeniu biznesu online możesz rozplanować wszystko, by mieć czas realizować się jako mama, a jednocześnie spełniać się w swojej pracy.

Nie ma co ukrywać – gdyby nie własna działalność taki tryb życia byłby właściwie niemożliwy do realizacji. Bo nie chodzi tylko krótszy czas pracy, ale i ciągłe zmiany godzin, przy dzieciach ciężko trzymać się ustalonego planu. Wiesz o czym piszę, prawda? 🙂

Własny biznes online daje cudowne możliwości dostosowania go do swoich potrzeb. Dlatego, jeśli chcesz:

☑ Zacząć przygodę z własnym biznesem online i stworzyć swój pierwszy produkt?
☑ Przestać uzależniać swoją wypłatę od ilości przepracowanych godzin?
☑ Mieć pełną dowolność w ustalaniu czasu pracy i w końcu poczuć wolność w swojej działalności?

To mam dla Ciebie coś WYSTRZAŁOWEGO!

KONFERENCJA TWÓJ PIERWSZY PRODUKT ONLINE organizowana przez Olę Gościniak z Jestem Interaktywna – mamę 3 letniej Agusi, która jest wcześniakiem i wymagała dużo bliskości od pierwszego dnia narodzin. Dzięki biznesowi online Ola mogła połączyć pracę opartą na pasji z macierzyństwem i jeszcze świetnie na tym wychodzić finansowo.

Na konferencji oprócz Oli usłyszysz ponad 35 świetnych twórców i twórczyń, przedsiębiorców i przedsiębiorczyń, którzy podzielą się swoją wiedzą o produktach online. I to taką idealną na start i prostą do wdrożenia.

Tak byś mogła w zaciszu swojego domu zdobyć tylko tę niezbędną wiedzę i zacząć w końcu realizować swoje marzenie o biznesie online.

Konferencja odbędzie się już 27-29 września, a bilety w znacznie niższej cenie możesz już nabyć!

Ten wrzesień może być naprawdę przełomowy dla Ciebie! Wyobraź sobie, że te marzenia i plany o własnym produkcie w końcu zostają zrealizowane i przynoszą pierwsze zyski. Tylko pomyśl, co wtedy zmieniłoby się na plus w Twoim życiu i zostań tutaj ze mną.

Bo to nie wszystko! Z moim kodem (…) masz dodatkową zniżkę na bilety. Zajmij już teraz swoje miejsce: www.olag.pl/konfa

Do zobaczenia już 27 września!

Jak stworzyć swój pierwszy produkt cyfrowy? Czytasz historie innych twórców, jak udało im się zarobić na pierwszych produktach i usługach, jednak dalej nie masz takich rezultatów, jak oni?

Choć to wszystko brzmi bardzo motywująco, to gubisz się, za co zabrać się na początku? Pomysły, grupa docelowa, platforma sprzedażowa, co sprzedawać i jak, kiedy to sprzedawać, jaką cenę ustalić, jak to promować… Tego jest TAK dużo, że naprawdę można poczuć się przytłoczonym.🤯

A co jeśli Ci powiem, że wystarczą trzy dni, by przejść od nieśmiałej wizji w Twojej głowie do konkretnego planu i zyskać wiedzę, która pomoże Ci pokonać te etapy? Tak, to jest możliwe! Wszystkiego możesz się nauczyć już 27-29 września podczas Konferencji Pierwszy Produkt Online organizowanej przez Olę Gościniak z bloga Jestem Interaktywna, która przeszkoliła już ponad 50 000 osób w tworzeniu własnego miejsca online. Kliknij i dowiedz się więcej: www.olag.pl/konfa

Konferencja Pierwszy Produkt Online to 3 dni pełne wiedzy, która pozwoli Ci:

🔷 zaplanować swój produkt online,
🔷 stworzyć go,
🔷 a potem skutecznie wypromować.

Ponad 35 prelegentów, którzy podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą. Psst… Na konferencji  znajdziesz też mnie, do zobaczenia!

Ta konferencja to będzie PETARDA. Zarówno dla tych, którzy są absolutnie początkujący, jak i osób, które już działają od pewnego czasu i chcą osiągać jeszcze lepsze efekty w biznesie online.

→ początkujący zdobędą wszystko, czego potrzebują na start,
→ osoby, które już działają z produktami online zadbają, by to, co robią przyniosło im jeszcze lepsze efekty.

Nie przedłużając za bardzo, w tym momencie mam dla Ciebie super ważną informację!

Bilety na konferencję są dostępne 3 pakietach: regular, premium i dla sponsorów

ALE UWAGA!

Wersja PREMIUM z super bonusami jest dostępna tylko w 250 egzemplarzach.

Dlatego jeśli prócz samego dostępu do konferencji i grupy wsparcia chcesz także otrzymać interaktywny plecak, planer, zakreślacz i ołówek, to radzę Ci się pospieszyć.

A to nie wszystko, mam coś specjalnego dla Ciebie. Z moim kodem (…) masz dodatkową zniżkę na bilety. Kliknij i odbierz swój bilet: www.olag.pl/konfa

Widzimy się już 27 września i to przez 3 dni pod rząd. WOW!

Złap swój bilet i zacznij realizować swoje marzenie o zarabianiu w sieci i stwórz swój pierwszy produkt online. Kliknij i NIE PRZEGAP: www.olag.pl/konfa

Nie mam czasu na biznes online… przy mojej pracy, dzieciach, obowiązkach, no nie wcisnę tego. Masz podobnie? Pracujesz stanowczo za długo, piątek, świątek. Zlecenie za zleceniem, klient za klientem. I tak w kółko! Własny blog, e-booki, kursy online? A idź Pan w Pyry! Nie mam czasu!

A może jednak? Już 27-29 września podczas Konferencji Pierwszy Produkt Online organizowanej przez Olę Gościniak z Jestem Interaktywna – www.olag.pl/konfa – nauczysz się jak znaleźć czas, stworzyć i wypromować swój pierwszy produkt online. Przez 3 dni przejdziesz przez tematy Pomysłu, Produkcji i Promocji własnego produktu cyfrowego. Jeśli także jesteś w miejscu, w którym uważasz, że nie masz czasu na produkty online to zastanów się dobrze, czy czasem rozwiązaniem na Twój brak czasu nie jest biznes online.

Myślę, że te 5 rzeczy Cię przekona!

1. Konferencja dla początkujących i nie tylko

Zyskasz wiedzę, której potrzebujesz, jeśli dopiero zaczynasz myśleć o swoim biznesie online lub gdy już działasz, ale zależy Ci na jeszcze lepszych efektach.

2. Od pomysłu do promocji

W 3 dni konferencji online przejdziemy wspólnie przez 3 etapy: pomysł na produkt, jego produkcję i promocję. Pozwoli Ci to wystartować, ale także zwiększyć szansę na świetną sprzedaż Twoich produktów w przyszłości.

3. Prelekcje od speców biznesu online

To 39 prelekcji osób, które osiągają świetne wyniki finansowe i prowadzą swoje biznesy dokładnie tak, jak lubią – na własnych zasadach. Wśród prelegentów i prelegentek znajdziesz osoby z wielu branż, które zaczynały w różny sposób i dziś każdy z nich w swoim stylu rozwija dalej swoją działalność.

4. Certyfikat potwierdzający kompetencje

Jestem Interaktywna to znana i ceniona marka znajdująca się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych! Potwierdź swoje kompetencje i podnieś kwalifikacje na rynku pracy posiadając swój certyfikat!

5. Bilety z super bonusami
Między innymi z dostępem na żywo do konferencji, teczką konferencyjną ONLINE, dostępem do grupy wsparcia na FB, workbookiem konferencyjny PDF, nielimitowanym dostępem do nagrań, teczką konferencyjną OFFLINE (Interaktywny Gadżet, Planer, Zakreślacz, Ołówek) i wiele innych.

Bilety jeszcze są dostępne tutaj: www.olag.pl/konfa – a 15 września rośnie ich cena. Także nie przegap!

Z moim kodem „…” masz zniżkę na bilety!

To może być ten moment, który sprawi, że będziesz mieć więcej czasu na to, co jest dla Ciebie ważne!

Do zobaczenia!

Jak znaleźć pomysł na zarabianie online? Jeśli jesteś tutaj ze mną, śledzisz moje media społecznościowe i czytasz maile to jestem pewna, że wielokrotnie myślałaś o tym, jak możesz zarabiać online.

Nie mówię tutaj od razu o rozkręcaniu milionowego biznesu (chociaż później to, czemu nie?), ale nawet dorabianiu do budżetu domowego.

A wiesz, jak możesz to zrobić naprawdę skutecznie? Tak, dobrze się domyślasz: tworząc swój produkt online!

To doskonały sposób, by:

🔹 zyskać niezależność finansową,
🔹 uniezależnić to, ile zarabiasz od tego, ile czasu na to poświęcasz, bo produkty cyfrowe można łatwo skalować.

Zatem, jaki powinien być ten pierwszy produkt online:

🟦 Niskokosztowy – cena stworzenia pierwszego produktu online powinna być bardzo niska. W końcu dopiero startujesz, testujesz swoje pomysły i chcesz sprawdzić, czy to, co wymyśliłaś, faktycznie spodoba się innym. Świetnie sprawdzi się e-book, nagrany wcześniej webinar, arkusze w Excelu, wzory dokumentów czy krótki kurs mailowy.

Zastanów się, która z tych opcji najlepiej by pasowała do produktu, o którym już myślisz.

🟦 Łatwy do stworzenia – w przypadku pierwszego produktu wcale nie chodzi o to, byś spędziła miesiące przy jego tworzeniu. Wprost przeciwnie! Zamiast na start nagrywać skomplikowany kurs online z 20 lekcjami video, postaw na wspomnianego e-booka i inne prostsze formy, które wymieniłam powyżej.

Dzięki temu nie stracisz czasu, szybciej zaczniesz zarabiać i skutecznie rozwijać swoją działalność w sieci.

🟦 Prosty do skalowania – to ogromny plus zarabiania online. Na jednym produkcie możesz zarobić nieograniczoną ilość razy, nie tracąc ponownie czasu na jego wytworzenie.

Masz już w głowie nieśmiałą wizję swojego produktu online? SUPER!

Bo już teraz możesz przejść krok dalej. Dobrze wiem, że często jesteśmy czymś podekscytowani, chcemy działać od razu, a potem ten zapał szybko gaśnie, dlatego…

Już teraz dołącz do grona uczestników konferencji Pierwszy Produkt Online organizowanej przez dobrze znaną Olę Gościniak z bloga Jestem Interaktywna, która przeszkoliła już ponad 50 000 Polek w tworzeniu swojej strony WWW oraz sklepu online na WordPressie.

[grafika promocyjna]

Ruszamy 27 września, jednak nie ma co zwlekać, bo liczba biletów z super bonusami jest ograniczona. Sprawdź tutaj: www.olag.pl/konfa

A zobacz, co otrzymasz wybierając bilet premium:

🟦 Dostęp na żywo do konferencji – chwilę przed startem konferencji dostaniesz link do transmisji. W trakcie możesz rozmawiać na czacie z innymi uczestnikami bądź w specjalnej grupie wsparcia dla osób biorących udział w wydarzeniu.

🟦 Teczka konferencyjna ONLINE – to specjalny pakiet od partnerów konferencji dla uczestników. Znajdziesz w niej różne zniżki, materiały dodatkowe i inne, dzięki którym jeszcze łatwiej będzie Ci zastosować zdobytą na konferencji wiedzę.

🟦 Dostęp do grupy wsparcia na FB – każdy uczestnik konferencji otrzyma dostęp do grupy wsparcia, na której będzie mógł dyskutować na temat konferencji, poradzić się, a także zrobić burzę mózgów, jeśli będzie czuł taką potrzebę.

🟦 Workbook konferencyjny PDF – to jest dopiero petarda! Przygotowałam specjalny workbook z najważniejszymi informacjami i ćwiczeniami dotyczącymi każdej prelekcji (jest ich aż 39!!). Wystarczy, że go sobie wydrukujesz i zapełnisz swoimi notatkami, by uporządkować zdobytą wiedzę i kolejne plany.

🟦 Nielimitowany dostęp do nagrań – często masz tak, że bierzesz udział w wydarzeniach na żywo, ale chętnie wróciłabyś do niektórych nagrań? Wybierając bilet premium możesz to zrobić kiedy tylko zechcesz. Nagrania masz pod ręką cały czas.

🟦 Teczka konferencyjna OFFLINE (Plecak, Planer, Zakreślacz, Ołówek) – konferencja jest online, ale i tak zgarniesz super gadżety.

🟦 Zniżka 50 zł na kurs online: SPRZEDAM Wyklikaj sklep online – w trakcie konferencji rusza przedsprzedaż kursu, z którym stworzysz idealnie dostosowaną do swoich potrzeb platformę do sprzedaży online na WordPressie!

🟦 PREZENT: Książka Bądź online – otrzymasz także książkę, w której znajdziesz najważniejsze informacje o tworzeniu swojego skutecznego miejsca w sieci. Jeśli nie masz swojej strony WWW – będzie to świetna pozycja na start, a jeśli już masz – to szybko sprawdzisz, czy wszystko jest idealnie, czy może warto coś jeszcze poprawić.

WOW, CHCĘ TEN BILET! – www.olag.pl/konfa

W trakcie konferencji przejdziesz przez 3 najważniejsze etapy, po których będziesz miała konkretny pomysł na produkt, plan jego stworzenia, a także i wypromowania. Pozostanie Ci tylko utrzymać motywację i działać dalej. A to nie powinno być takie trudne, dzięki wsparciu w grupie uczestników konferencji 🙂

Dołącz już teraz, bo cena biletów rośnie, a bilety premium sprzedają się jak świeże bułeczki. Dodatkowo z moim kodem (…) masz je jeszcze taniej!

Wykorzystaj swój potencjał i wystartuj z własnym produktem online!

Ile razy widziałaś te wszystkie opisy przedsiębiorców na wiecznych wakacjach, pracujących tak sporadycznie, że zapominają nawet, gdzie mają swoje laptopy, którzy praktycznie bezwysiłkowo osiągają zawrotne wyniki finansowe?

Praca zdalna jest super, ale…

Za każdym nowym projektem kryje się masa ciężkiej pracy, o której wiele osób zapomina, bo skupia się tylko na efektach i tym, jak twórca się nimi pochwali. To wszystko wymaga ZAANGAŻOWANIA i CZASU. I nawet w przypadku pracy zdalnej wieczne wakacje nie wchodzą w grę 🙂

Co nie zmienia faktu, że ten rodzaj zarabiania daje ogrom satysfakcji, wolności organizowania swojego czasu i życia po swojemu i możliwości skalowania swoich dochodów. Cóż, ja zdecydowanie wolę mniej cukru, a więcej tego, jak jest naprawdę. Dlatego zamiast obietnic o milionach, przejdziemy po prostu do SAMYCH KONKRETÓW, które poznasz na…

[grafika konferencji]

Konferencji o Pierwszym Produkcie Online (27.09-29.09) – www.olag.pl/konfa – organizatorką jest znana dobrze Ola Gościniak z Jestem Interaktywna, która przeszkoliła już ponad 50 000 Polek, które pracują nad swoim biznesem online.

Zdobędziesz:

☑ niezbędną wiedzę o pomysłach, produkcji i promocji produktów (wow 4x słowo na P),
☑ konkretne porady do zastosowania,
☑ inspirację i motywację,
☑ możliwości poznania osób, które mają takie same plany jak Ty (takie wspólne wsparcie jest na wagę złota),

To całe 3 dni, w których skupimy się na najważniejszych etapach powstawania Twojego produktu.

🔹 Dzień 1 to Twój pomysł. Stworzysz koncepcję produktu, by spełniał on swoją funkcję i faktycznie przydał się odbiorcom. Opracujesz plan działania, by ruszyć z miejsca.

🔹 Dzień 2 to produkcja. Poznasz niezbędne narzędzia i sposoby na stworzenie swojego pierwszego produktu online. Także w wersji bardzo niskobudżetowej.

🔹 Dzień 3 to promocja. Dowiesz się o najlepszych i najskuteczniejszych sposobach na promocję. Zacznij je wdrażać a szybko zauważysz efekty.

Dołącz już teraz, bo cena rośnie, a bilety premium sprzedają się jak świeże bułeczki. Dodatkowo z moim kodem (…) masz je jeszcze taniej! Kliknij i NIE PRZEGAP: www.olag.pl/konfa

Psst.. Będę też na tej konferencji, będzie mi mega miło jak będziesz tam ze mną!

Do zobaczenia na konferencji

Jesteś mamą i jednocześnie chcesz się rozwijać zawodowo? Dzięki prowadzeniu biznesu online możesz rozplanować wszystko, by mieć czas realizować się jako mama, a jednocześnie spełniać się w swojej pracy.

Nie ma co ukrywać – gdyby nie własna działalność taki tryb życia byłby właściwie niemożliwy do realizacji. Bo to nie chodzi tylko krótszy czas pracy, ale i ciągłe zmiany godzin, przy dzieciach ciężko trzymać się ustalonego planu. Wiesz o czym piszę, prawda? 🙂

Własny biznes online daje cudowne możliwości dostosowania go do swoich potrzeb.

Dlatego, jeśli chcesz:

👉 marzy Ci się pracowanie inaczej, na własnych warunkach, w godzinach, które najbardziej Ci odpowiadają,
👉 chcesz stworzyć swój produkt online i wystartować z własną działalnością w sieci,
👉 chcesz zarabiać więcej i zbudować swoją niezależność finansową,
👉 jesteś naprawdę dobra w tym co robisz i chcesz w końcu uniezależnić to, ile zarabiasz od czasu swojej pracy…

To mam dla Ciebie coś WYSTRZAŁOWEGO!

KONFERENCJA TWÓJ PIERWSZY PRODUKT ONLINE organizowana przez Olę Gościniak z Jestem Interaktywna – mamę 3 letniej Agusi, która jest wcześniakiem i wymagała dużo bliskości od pierwszego dnia narodzin. Dzięki biznesowi online Ola mogła połączyć pracę opartą na pasji z macierzyństwem i jeszcze świetnie na tym wychodzić finansowo.

Na konferencji usłyszysz ponad 35 świetnych twórców, przedsiębiorców, którzy podzielą się swoją wiedzą o produktach online. I to taką idealną na start i prostą do wdrożenia. Tak byś mogła w zaciszu swojego domu zdobyć tylko tę niezbędną wiedzę i zacząć w końcu realizować swoje marzenie o biznesie online.

Konferencja odbędzie się już 27-29 września, a bilety w znacznie niższej cenie możesz kupić od kilku dni! Kliknij i sprawdź: www.olag.pl/konfa

Co zyskasz:
☑ Inspirację – Posłuchaj, co mówią przedsiębiorczynie i przedsiębiorcy o swoich początkach w prowadzeniu biznesu i o tym, jak stworzyli swój pierwszy produkt online. Zainspiruj się!
☑ Wiedzę – Zyskaj mnóstwo wartościowej wiedzy podanej w przystępnej formie prosto do wdrożenia od specjalistów w branży produktów online. Dzięki temu od razu zaczniesz działać online!
☑ Rozmowy – Poznaj inne osoby, które mają podobne cele do Twojego. Wymiana wiedzy i doświadczenia doda Ci mnóstwo siły, motywacji i wsparcia potrzebnych do działania online!
☑ Bonusy – Zyskaj dodatkowe bonusy od wyselekcjonowanych partnerów konferencji, dzięki którym stworzysz pierwszy produkt online taniej i skuteczniej.

I jasne, możesz sobie teraz pomyśleć: “skoro konferencja dopiero 27 września to jeszcze mam sporo czasu, by kupić bilet i dołączyć” jednak jest małe “ale”.

Ilość bonusów do biletów jest ograniczona a zainteresowanie nimi wcale nie maleje, tylko rośnie z dnia na dzień!

Furorę robi szczególnie nielimitowany dostęp do nagrań oraz teczka konferencyjna offline i dostępne w niej bonusy, takie jak gadżety, planer, zakreślacz czy ołówek.

Ten wrzesień może być naprawdę przełomowy dla Ciebie! Wyobraź sobie, że te marzenia i plany o własnym produkcie w końcu zostają zrealizowane i przynoszą pierwsze zyski. Tylko pomyśl, co wtedy zmieniłoby się na plus w Twoim życiu i zostań tutaj ze mną.

Ba, to nie wszystko! Z moim kodem (…) masz dodatkową zniżkę na bilety. Kliknij i NIE PRZEGAP: www.olag.pl/konfa

Ja tam będę, Ty też musisz! Do zobaczenia już 27 września.