Autorka książki, Modelka w pokazie

Brief info

Ula Nec. Propagatorka zdrowego stylu życia, opartego o równowagę życia i pracy. Farmaceutka, specjalistka psychodietetyki prowadząca konsultacje psychodietetyczne online, autorka e-booka „Równowaga życia i pracy, czyli zdrowie pracującej mamy”, instruktorka pilates, blogerka, przedsiębiorczyni, a prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Współautorka książki „Chcę WWWięcej”.

Ula Nec. Propagatorka zdrowego stylu życia, opartego o równowagę życia i pracy. Farmaceutka, specjalistka psychodietetyki prowadząca konsultacje psychodietetyczne online, autorka e-booka „Równowaga życia i pracy, czyli zdrowie pracującej mamy”, instruktorka pilates, blogerka, przedsiębiorczyni, a prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Prelegentka na Interaktywnej Konferencji Online 2023. Współautorka książki „Chcę WWWięcej”.

Wiedza zdobyta na dwóch uczelniach medycznych (Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu), długoletnie doświadczenie w branży medycznej, umiejętność holistycznego podejścia do zdrowia, lata pracy z pacjentami w aptece oraz liczne szkolenia, w tym z zarządzania czasem, pozwalają jej skutecznie wspierać zabiegane kobiety w zmianie ich stylu życia na zdrowszy.

Dzięki znajomości psychologii zmiany oraz Dialogu Motywującego prowadzi łagodnie przez proces modyfikacji nawyków, wspierając sprawczość kobiet i stawiając na rozwój umiejętności dokonywania zdrowych wyborów. We współpracy stawia na partnerstwo – wyznaje zasadę, że o ile ona jest ekspertką od zdrowych nawyków, to każda kobieta jest ekspertką od swojego życia.

Jej e-book „Równowaga życia i pracy, czyli zdrowie pracującej mamy” otwiera oczy na ścisły związek między sposobem, w jaki pracujemy, a stanem zdrowia fizycznego i psychicznego. Dzięki niemu czytelniczki zauważają niewspierające schematy, zmieniają myślenie i wdrażają konkretne kroki, aby odzyskać swoją równowagę i móc pracować spokojniej, z dbałością o swoje zdrowie.