Wywiad

Brief info

Wywiad na temat: "O wsparciu życiowego partnera w biznesie"

Pomysłodawczyni, autorka i organizatorka ogólnopolskiego projektu #byckobietaontour, który tworzy głównie dla kobiet. Prawniczka, przedsiębiorczyni. Jest dyrektorem Heron Live Hotel w Gródku nad Dunajcem.

Organizuje konferencje motywacyjne i akcje charytatywne. Zorganizowała i poprowadziła tysiąc różnorodnych eventów.

Osobowość Roku 2018 w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego w kategorii: działalność społeczna i charytatywna, w 2019 roku, podczas Festiwalu Kobiet Internetu w Gdańsku uhonorowana eFKą ON TOUR jako KOBIETA INTEGRUJĄCA.

Marta Klepka od kilku miesięcy jest dyrektorem pięciogwiazdkowego Heron Live Hotel w Gródku nad Dunajcem. Przez 8 lat była dyrektorem jednego z najbardziej cenionych hoteli w Polsce i na świecie – Blow Up Hall 5050 oraz Prezesem Spółki Fortis Nowy Stary Browar.

Z wykształcenia jest prawnikiem, studiowała we Frankfurcie nad Odrą i w Poznaniu. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii zarządzania na poznańskiej Wyższej Szkole Bankowej, a także liczne kursy, szkolenia, warsztaty z zarządzania i budowania zespołów. Po tacie odziedziczyła zdolność budowania relacji i zmysł organizacyjny. Jest inicjatorką konferencji motywacyjnych i akcji charytatywnych.

Zorganizowała i poprowadziła 16 edycji prestiżowego wydarzenia dla lojalnych i wiernych klientów Starego Browaru o nazwie Klub Starego Browaru, nagrodzonego w 2016 roku nagrodą Doskonałość Mody „Twojego Stylu” oraz kilkuset różnorodnych eventów rocznie, w tym m. in. dla Firmy Karlik, Autostrady Wielkopolskiej, Lidla czy Allegro. 

Była wieloletnią wolontariuszką fundacji Dress for Success, w której prowadziła warsztaty dla kobiet, wspierając je w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej i pomagając im tym samym aktywnie poszukiwać satysfakcjonującej pracy. Działa na rzecz Drużyny Szpiku i wspiera Dom Pomocy Społecznej, przy ul. Bukowskiej 27/29 w Poznaniu.

Przez 4 lata prowadziła audycję w radiu Emaus „W poszukiwaniu dobrego życia”, podczas której przeprowadziła ważne rozmowy o budowaniu jakości życia z ponad 80 gośćmi, między innymi z: Alicją Majewską, Włodzimierzem Korczem, Olgą Bończyk, Grażyną Wolszczak, Jurkiem Owsiakiem, Dorotą Wellman, Dorotą Raczkiewicz, Hanną Lis.