Autorka książki

Brief info

Kachna Kraśnianka. Twórczyni marki Krainy L… Pomaga spełniać marzenia o własnej książce. Ekspertka w projektowaniu graficznym zacnie charakternych książek, e-booków i okładek; redaktorka i korektorka. Z lekkością i polotem otula graficznie książki i e-booki. Wspiera self-publisherki na każdym etapie procesu wydawniczego – od tekstu po książkę jest dobrą duszką dla autorek. Od ponad 10 lat pracuje w książkach. I dobrze jej z tym. Uwielbia książki dla dzieci :) Także projektować. To jej bajka… Współautorka książki „Chcę WWWięcej”.

Kachna Kraśnianka. Twórczyni marki Krainy L… Pomaga spełniać marzenia o własnej książce. Ekspertka w projektowaniu graficznym zacnie charakternych książek, e-booków i okładek; redaktorka i korektorka. Z lekkością i polotem otula graficznie książki i e-booki. Wspiera self-publisherki na każdym etapie procesu wydawniczego – od tekstu po książkę jest dobrą duszką dla autorek. Od ponad 10 lat pracuje w książkach. I dobrze jej z tym. Uwielbia książki dla dzieci 🙂 Także projektować. To jej bajka… Współautorka książki „Chcę WWWięcej”.

Kachna pomaga początkującym self-publisherkom z lekkością i radością wydać książki i e-booki poprzez przeprowadzenie ich krok po kroku przez wszystkie etapy procesu wydawniczego oraz wsparcie pracą graficzną. Dzięki niej autorki mogą spełniać marzenia o własnej książce i na niej zarabiać oraz żyć w zgodzie ze swoimi wartościami. Wsparła dziesiątki autorek (i autorów) w wydaniu własnej książki. Zaprojektowała i złożyła setki książek, e-booków i okładek. Zacnie charakternych. Ponadto wiele materiałów informacyjno-reklamowych. Przeczytała setki tekstów, gdyż uwielbia przeplatać słowa grafikami. Odczarowuje proces wydawniczy i sprawia, że dla początkujących autorek nie jest on już tak tajemniczy 😊

Od 2011 roku związana jest z branżą wydawniczą. Obecnie nie wyobraża sobie innej drogi dla siebie. Absolwentka filologii polskiej o specjalności edytorsko-medialnej. To od tego zaczęła swą podróż do świata projektowania graficznego i pracy z tekstem. Przez 5 lat była graficzką w wydawnictwie Graffia oraz przez 5 lat w Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu. Absolwentka certyfikowanego szkolenia Graphic Designer.

Na profilu na IG @kachna.krasnianka dzieli się wiedzą i doświadczeniem z zakresu procesu wydawniczego oraz z tematów okołoksiążkowych, wnosząc tam powiew kolorowej energii. Z lekkością i polotem otula graficznie książki i e-booki. Szczypta koloru, nieco literek, obrazów (nie)wiele. I mnóstwo doświadczenia. Do tego jej krasne serducho i… książka gotowa. Twoja książka 🙂

Lubi się rozwijać, poszukiwać, być dobrym duchem dla autorek. Uwielbia fantazyjne, kolorowe i malarskie klimaty. Kocha bajki – oglądać, czytać i projektować. Kachna zaprasza do Krain L… Przestrzeni książkami płynącej. To jej bajka… Dla autorek, aby spełniły marzenie o własnej (zacnie charakternej) książce.

Mama charakternego Ignaca. Żona zacnego męża.