Autorka książki

Brief info

Eliza Anna Galon. Pomaga swoim klientom zarabiać na eBOOKach i książkach. Wspiera przedsiębiorców, pomagając im w procesie tworzenia i wydawania ich eBooków i książek, dystrybuując ich eBooki i książki na platformach online polskich i zagranicznych (EMPIK, Amazon, apple books, Allegro i wieeele innych). Stworzyła księgarnię eBOOKnijto.com.pl. Jest partnerką wydawniczą EMPIK, autorką eBooków i książek. Kocha pracować w Starbucks. Współautorka książki "Chcę WWWięcej".

Eliza Anna Galon. Pomaga swoim klientom zarabiać na eBOOKach i książkach. Wspiera przedsiębiorców, pomagając im w procesie tworzenia i wydawania ich eBooków i książek, dystrybuując ich eBooki i książki na platformach online polskich i zagranicznych (EMPIK, Amazon, apple books, Allegro i wieeele innych). Stworzyła księgarnię eBOOKnijto.com.pl. Jest partnerką wydawniczą EMPIK, autorką eBooków i książek. Kocha pracować w Starbucks. Współautorka książki “Chcę WWWięcej”.

Właścicielka księgarni eBOOKnijTO.com.pl, w której promuje autorów i ich eBOOKi. Wspiera przedsiębiorców w ich rozwoju biznesowym, dzięki sprzedaży i promocji ich e-booków i książek na platformach sprzedażowych (Empik, Allegro, Apple Books, Amazon i kilkaset innych). Jest partnerką wydawniczą EMPIK-u.

Eliza pomaga swoim klientom w stworzeniu, wydaniu i sprzedaży ich własnego e-booka lub książki, a także w poznaniu tajników budowania marki i rozwoju biznesu online za pomocą e-booków. Oferuje również współpracę podczas konsultacji lub mentoringu. Jest autorką eBooków i książek, w tym „Jak napisać, wydać, sprzedać i wypromować e-booka z sukcesem” oraz „150 sprytnych sposobów na promocję Twojego e-booka i książki”.

Wciągu ostatniego roku wprowadziła prawie 100 eBOOKów i książek do EMPIK-u i KILKUSET innych księgarni. Dzięki niej Twój e-book i książka też mogą tam być.

Kocha pisać i pracować przy dobrej kawie w Starbucksie.