Panelistka

Brief info

Panelistka w panelu "Jak być biznesmamą?"

Trener Mentalny / Trener Zmian / NLP Praktyk

Mentorka, przewodniczka i promotorka świadomego życia. Z wykształcenia jest  nauczycielką, certyfikowaną Trenerką Mentalną i NLP Praktykiem. Występowała jako prelegentka na scenie między innymi podczas eventów takich jak “Życie Bez Ograniczeń”, “Women Power – Moc Kobiety” i Business Power.

To kobieta inspirująca do życia po swojemu, na własnych zasadach i według własnych reguł. Kreatorka swojej “bajki”. “Matka polka”, 4 dzieci. Liderka Ery Nowych Kobiet.

Kobieta ciekawa ludzi, wiedzy, nowych rozwiązań i możliwości. Ma wbudowany kompas na powodzenie. Z optymizmem patrzy na świat. Uwielbia pomagać, uczyć się i dzielić się zdobytą wiedzą.

Wspiera kobiety jako trener mentalny. Aktywuje je do pozytywnego myślenia, do zmian, do zobaczenia tej samej sytuacji w całkiem innym świetle. Buduje pewność siebie i wzmacnia wiarę w siebie, motywuje do działania. Daje odwagę i nieograniczoną moc możliwości. Odkrywa potencjał w każdym człowieku.

Kocha dzielić się tym, co dobre. Pomaga pokonywać trudności i wyzwania życiowe. Z pasją inwestuje i uczestniczy w szkoleniach, miksując je tak, aby się rozwijać i jeszcze skuteczniej pomagać.

Uważa, że inwestycje w siebie to najlepsze inwestycje. Fascynuje ją fizyka kwantowa i prawo założenia, do tego stopnia, że jak sobie już coś założy, to z pewnością to osiągnie. Marzycielka twardo stąpająca po ziemi. Wielbicielka podróżowania, dobrego jedzenia i celebrowania życia. Urodzony epikurejczyk.

To charyzmatyczna, inspirująca i motywująca kobieta do zmian oraz działania. Wręcz urodzona Liderka.

Jej życiowa dewiza brzmi: “Masz to, na co się odważysz i to, na co się godzisz”.