Panelistka

Brief info

Panelistka w panelu "Jak sobie radzić z hejtem?"

Asia Krukowska. Założycielka marki Aktywatorka Marzeń, ekspertka w oswajaniu niepełnosprawności, pełnoetatowa pacjentka szpitali, vlogerka i podróżniczka. Ma 24 lata, a w swoim życiu miała już 26 operacji i dwie radioterapie. Współautorka książki „Chcę WWWięcej” Oli Gościniak i Interaktywnej Paczki.

Dzięki swoim doświadczeniom założyła autorski projekt #chorujęzgłową , w którym od 2019 roku dzieli się swoją wiedzą z zakresu przygotowań do operacji czy akceptacji ciała po zabiegach. W projekcie pokazuje również życie osoby z niepełnosprawnością w Polsce bez cenzury i bez tematów tabu. Jej misją jest budowanie pozycji ekspertki w oswajaniu niepełnosprawności oraz inspirowanie i wspieranie osób z niepełnosprawnościami w realizacji swoich marzeń. Dąży do tego, aby pokazać, że niepełnosprawność nie powinna być przeszkodą, ale może być motorem do osiągania wyższych celów.

Jej celem jest tworzenie przestrzeni, w której każdy może odkryć swoją siłę, znaleźć inspirację i odważyć na to, by marzyć bez względu na swoje ograniczenia. Asia w swoich mediach społecznościowych zachęca innych do podróżowania z różnego typu ograniczeniami i spełniania swoich marzeń pomimo choroby. Pokazuje, jak żyć pełnią życia, będąc niezależną w chorobie!