Autorka książki

Brief info

Aneta Jaworska. Praktyk i trenerka biznesu oraz edukatorka. Rozwijać i inspiruje do rozwoju kadrę branży turystycznej, a tym samym przygotowuje ją do nieustannej zmiany. Prowadzi profil na Instagramie @skuteczniwturystyce. Za pomocą nanolearningowych filmików przekazuje wiedzę z zakresu rozwoju własnego, rozwoju pomysłów i biznesu

Aneta Jaworska. Praktyk i trenerka biznesu oraz edukatorka. Rozwijać i inspiruje do rozwoju kadrę branży turystycznej, a tym samym przygotowuje ją do nieustannej zmiany. Prowadzi profil na Instagramie @skuteczniwturystyce. Za pomocą nanolearningowych filmików przekazuje wiedzę z zakresu rozwoju własnego, rozwoju pomysłów i biznesu.

Aktualnie, jako trenerka Brian Tracy International, swoje 20 letnie doświadczenie biznesowe przekłada na rozwijanie i szkolenie liderów: menadżerów i właścicieli biznesów w zakresie efektywnego zarządzania i kreowania „zespołu marzeń” oraz pracowników, aby poszerzać ich kompetencje przyszłości, a przez to rozwijać biznesy.

Największą radość daje jej inspirowanie i motywowanie do rozwoju. Na swoim instakanale @skuteczniwturystyce w autorski sposób przekazuje wartościowe treści w luźnej formie, aby zachęcać, a nie zniechęcać do procesu nieustannej nauki i poszerzania horyzontów wiedzy. Szczególny nacisk kładzie na kompetencje, które mogą pozwolić na odnalezienie się w szybko zmieniającej się i niepewnej rzeczywistości. Sama uczy się nieustannie.