Konkurs Kursory Roku

Milena Polak - Oszczędna Polka

Książka roku

Nazywam się Milena Polak i zajmuję się edukacją finansową. To moja pasja. Swoją ofertę kieruję w szczególności do kobiet. Już od pięciu lat prowadzę bloga finansowego. W Internecie znana jestem jako Oszczędna Polka. Uczę jak oszczędzać bez wyrzeczeń i w mądry sposób wydawać zarobione pieniądze. Tworzę treści i produkty, które mają pomóc moim odbiorczyniom wyrobić dobre nawyki finansowe, uporządkować i polepszyć sytuację finansową.

Odkąd pamiętam zewsząd słyszałam rady mówiące o tym, co każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. Myślę, że wszyscy doskonale znamy te wszystkie teksty mówiące o klasycznym płaszczu w stonowanym kolorze, małej czarnej, pięknych szpilkach, idealnie dopasowanych jeansach i eleganckiej białej koszuli. Klasyk. Zaczęłam się zastanawiać: dlaczego jest tyle poradników, w których dostajemy gotową receptę na to, w jaki sposób się ubrać, jakiej użyć szminki, jak dobierać dodatki, a tak mało tych, które promują naszą samodzielność finansową? Przecież ten temat jest szalenie ważny! Postanowiłam to zmienić. Założyłam bloga na Wordpressie i zaczęłam umieszczać na nim bezpłatne artykuły. Z czasem mój pomysł ewoluował, a ja podjęłam nieśmiałe próby monetyzacji swojej wiedzy. Samodzielnie założyłam sklep i jak do tej pory jestem autorką dwóch publikacji wydanych w ramach selfpublishingu (w planach mam już kolejne!). W październiku tego roku wydałam swojego drugiego e-booka „jak ograniczać wydatki i rozsądnie wydawać pieniądze”. W chwili, gdy piszę te słowa trwa właśnie jego premierowa sprzedaż. Ta publikacja to propozycja dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak obniżyć swoje wydatki bez rezygnowania z dotychczasowego poziomu życia. Podpowiadam, jak rozsądnie gospodarować pieniędzmi i wskazuję, gdzie można szukać oszczędności, aby nie wiązało się to dla nas z dyskomfortem. Wychodzę z założenia, że praktyka jest równie ważna co teoria, dlatego też do e-booka dołączyłam karty pracy. Ich wypełnianie nie jest obowiązkowe, ale pomaga głębiej wejść w temat oraz skłania do refleksji.

www.oszczednapolka.pl

56
Głosy
178
Wyświetlenia
1 Miesiąc
Dodano

Zakończone od 22 dni, 8 godzin i 54 minut.

Konkurs zakończony!

Gratulacje! To był niesamowity konkurs! Ponad 200 zgłoszeń w konkursie Kursory Roku, łącznie ponad 70 000 głosów w kategorii głosowania Społeczności! Każda osoba, która zgłosiła się do konkursu wygrała, przede wszystkim ze swoimi wątpliwościami, ale też zapracowała na docenienie siebie i wartości, jaką niesie jej biznes. Za to Wam dziękuję i bardzo się cieszę, że jesteście tutaj. Wymiatacie!

W 5 kategoriach Kurs roku, Strona WWW roku, Książka/E-book roku, GirlBoss Roku i Debiut Roku jury wyłoniło po 12 finalistek (w jednej kategorii także finalistę). To była trudna decyzja, bo każda osoba biorąca udział w tym konkursie jest wyjątkowa i tworzy niesamowite rzeczy. Jednak decyzja musiała zostać podjęta, dlatego przedstawiamy poniżej listę finalistek i finalisty w każdej z kategorii (kolejność alfabetyczna wg imienia). W dniu 16 listopada skontaktujemy się z Wami w celu przekazania zaproszenia na Galę Interaktywnych. Imiona i nazwiska laureatki/laureata z każdej kategorii zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali 11 grudnia w Warszawie.

Kurs roku

Adrianna Hirsz
Anna Dyjak
Anna Wołoszyn-Kusio
Asia Piechocka
Dominika Trawka
Elżbieta Mroczek
Jolanta Ambrożewicz
Karolina Hyjek
Katarzyna Sikora
prof. CH dr n. pr Małgorzata Wojciechowicz
Maria Danielak
Weronika Kutarba – Kruk

Książka roku

Agnieszka Kaźmierczak
Angelika Skweres
Ania Płoska
Blanka Bobryk
Ewa Wojtan
Justyna Ciećwierz
Katarzyna Bieńkowska
Katarzyna Zubrzycka-Sarna
Łukasz Olędzki
Magdalena Kotara
Milena Polak
Renata Rybacka

Strona Roku

Angelika Walkowiak
Anita Lipko
Anna Gorczyca
Anna Król-Żelazna
Anna Stręk i Aleksandra Wieja
Beata Biernat
Kaja Rzeczkowska
Karolina Bartoszek-Dourado
Kasia Chojnacka
Kasia Turzańska-pietras
Magdalena Grzymkowska-Mutlu
Monika Bąk

Debiut roku

Aleksandra Gładysz
Ania Króliczek
Daria Mazurowska
Grażyna Ferra – Kopocińska
Joanna Gurdek-Żuk
Katarzyna Berlak-Antczak
Katarzyna Trzeciak
Klaudia Michalska
Marta Chojka-Pawlina
Monika Zarębska
Teresa Wojaczek
Ula Nec

GIRLBOSS roku

Agnieszka Werecha-Osińska
Agnieszka Wyrembak
Dorota Jaworska-Kaźmierczak
Edyta Kwiatkowska
Ewa Szczepańska
Izabela Kulesza
Joanna Gacek-Sroka
Joanna Humerczyk
Karolina Morze
Klaudia Łapa
Magdalena Kucia-Ochal
Weronika Modzelewska

Nagroda Społeczności

Agnieszka Herman
Agnieszka Kaźmierczak
Agnieszka Wyrembak
Aneta Szostak-Sulewska
Anna Orzechowska
Anna Uchyła
Beata Nowicka – Misiewicz
Ewa Popielarz
Ewa Wojtan
Joanna Kadej
Karolina – HOKUS POKUS HOME
Maria Danielak